SİPARİŞ VE TESLİMAT

Aromatics Essence’den online sipariş vermek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Ardından satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyerek alışveriş adımlarındaki butonlarla ilerleyiniz.

Ödeme adımında kredi kartı veya havale yöntemi ile işlemi tamamlayabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Havale ile verilen siparişlerde ödemenin bize ulaşmasının ardından tedarik süreci başlatılır. Havale ile verilen siparişlerde ödeme gelmediği sürece ürün rezerve edilmez. Hafta sonları ve tatil günlerinde verilen havale siparişleri, ödemesi hemen ulaşsa bile, takip eden ilk iş gününde onaylanır. 3 (üç) iş günü içerisinde havalesi gelmeyen siparişler otomatik olarak iptal edilir.

Sipariş Teslimi

Sipariş ettiğiniz ürünler kargo firmasına tam ve mükemmel durumda teslim edilir. Kargo firmasından teslim alırken ürünlerin zarar görmemiş olduğundan emin olmak müşterinin sorumluluğudur.  Ürünlerin size ulaşması sırasında oluşabilecek zararlar hakkında şikâyetlerinizi kargo firmasından teslim almadan önce kargo firması yetkilisine belirtmeniz gerekmektedir. Teslim aldıktan sonra ürünlerden memnun kalmaz iseniz İptal ve İade Koşulları  bölümüne bakınız.

Sipariş Teslim süresi

Onaylanan siparişinizdeki ürünler 1 ila 5 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. İstanbul içine ortalama 3 iş günü, İstanbul dışına ortalama 5 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Siparişinizin tedarik durumunu Siparişler sayfasından kontrol edebilirsiniz.  Hafta sonu siparişleri ve Cuma günü akşam 16.00’dan sonra verilen siparişler, Pazartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Pazar günleri teslimatımız yoktur.