ÜRÜN KATEGORİLERİMİZ

Sağlıklı Yaşam

Sağlıklı yaşam kategorisi bedenen, ruhen ve sosyal yönden bütünsel iyilik durumunu sağlayan ürünleri kapsar. Bireysel seçimlerimiz, davranışlarımız, yaşam tarzlarımız ile kendi sorumluluğumuzda sağlıklı yaşamın sürekliliğini sağlamış oluruz. Biz de burada size bütünsel sağlıklı yaşamı destekleyen ürünleri özenle seçerek beğeninize sunuyoruz.

SAĞLIKLI YAŞAM

Uçucu Yağlar

Zihin, beden ve ruhunuz için doğal dengenizi doğanın gücü olan uçucu yağlar ile sağlayın.
SAĞLIKLI YAŞAM

Uçucu Yağlar

Her bir bireyin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli saf uçucu yağlar sunuyoruz. Uçucu yağlar, bitkilerin yaprak, çiçek, meyve, kök gibi çeşitli bölümlerinden elde edilen terapötik etkileri olan konsantre yağlardır. Uçucu yağlar doğal güzellik uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Doğal parfüm, sabun, mum yapımında, gıda ve ilaç endüstrisinde uzun yıllardır kullanılmaktadır. Son yıllarda popüler olarak aromaterapide canlandırıcı, yatıştırıcı, odaklanma etkileri ile tercih edilmektedir.
SAĞLIKLI YAŞAM

Roll-on Karışımları

Roll-on karışımlarımız, uçucu yağların terapötik etkilerini en iyi hissedebileceğiniz formatta ustalıkla formüle edilmiştir. Herbiri belirli bir amaç için formüle edilmiş karışımlarımız topikal uygulamada kolaylık için hindistan cevizi yağı ile birleştirilmiştir. Seyreltmeden güvenli kullanım sağlar. Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bu roll-on karışımlar sağlığınızı desteklemeye yardımcı olur.
SAĞLIKLI YAŞAM

Difüzör Karışımları

Difüzörleriniz ile kullanabileceğiniz teropötik etkili saf uçucu yağ karışımları ile bulunduğunuz ortamı hem kokulandırın hem de sağlığınıza etkisini hissedin.
SAĞLIKLI YAŞAM

Tropikal Yağlar

Tropikal bitkilerin yetiştiği zorlu iklim koşulları nedeniyle, sert dış etkenlere karşı dayanıklı ve hayatta kalabilecek vitaminler, amino asitler ve antioksidanlarla dolu olmaları ve her mevsim ve her toprakta yetişememeleri onları değerli kılmaktadır. Bu nedenle tropikal bitkilerden elde edilen yağlar da oldukça faydalı ve değerlidir.
SAĞLIKLI YAŞAM

Hidrosoller

Hidrosoller, bitki materyalinin damıtma işlemi sırasında birlikte üretilen yoğunlaştırılmış sudur. Hidrosoller ve uçucu yağlar benzer terapötik özelliklere sahiptir. Damıtılmış su yaklaşık %0,2 oranında uçucu yağ ve uçucu yağda bulunmayan bitkinin suda çözünen bileşenlerini de içerir. Hidrosoller çok daha az konsantredir, herhangi bir seyreltme yapmadan doğrudan cilde uygulanabilirler. Hidrosoller, doğal tonik ve yüz misti, saç veya vücut spreyi, çamaşır/yastık spreyi olarak, maske ve kremlerde içerik olarak kullanılabilir.
SAĞLIKLI YAŞAM

Bitkisel Ekstreler

Ekstraktlar, bitkilerin su, alkol, solvent vb. kullanılarak özel işlemlere tabi tutulmasıyla elde edilen konsantre ürünlerdir. Etkinliği ve faydaları bakımından şampuan, sabun, cilt bakımı, ağız hijyeni ve bebek bakım ürünlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
SAĞLIKLI YAŞAM

Vitamin ve Takviyeler

...