Gösterilen sonuç sayısı: 5

Aşağıda listelenen ürünlerden satınalmanız durumunda sepete eklenen toplam ürün değeri üzerinden belirlenen oranlarda ödül damla kazanabileceksiniz. Kazanacağınız ödül damla miktarını ürünüleri sepete attığınızda görebileceksiniz.
Show sidebar

Fransız Pembe Kil Maskesi

70,00
Ciltten nazikçe ölü hücreleri temizlerken yenilenmiş bir görünüm sağlar. Killerin en hafifi olan pembe kil kuru ve hassas ciltler için uygundur.

Beyaz Kaolin Kil Maskesi

40,00
Hafif yapısıyla tahrişe, kızarıklığa neden olmadan ölü cilt hücrelerini etkili bir şekilde kurutmadan temizler. Düzenli kullanımında cildinizi aydınlatır ve size sıkı bir cilt vadeder.  

Fransız Kırmızı Kil Maskesi

70,00
İçeriğindeki mineraller ile cilt dokusunu yenileyip hasarlı cildi onarmaya yardımcı kırmızı kil daha genç bir görünüm sağlar.  

Fransız Yeşil Kil Maskesi

50,00
Toksinleri ve kirleri deriden çekme kabiliyeti ile çok yağlı ve akneli ciltlerde kullanılabilir. Gözenekleri sıkılaştırmak, ölü cilt tabakasından arınmak, daha pürüzsüz ve daha taze bir cilde ulaşmak için yardımcı olabilir.

Rhassoul Kil Maskesi

60,00
Yüzyıllardır Faslı kadınların güzellik iksiri olarak kullandığı kil yüksek negatif yüklü eşsiz moleküler yapısı ile gözeneklerden kirleri mükemmel şeklde çeker. Dolayısyla siyah noktaları azaltmada başarılı bir yardımcıdır.