İADE KOŞULLARI

Standart İade (Kullanılmamış Ürünler)

1- Yeni verdiğiniz siparişinizin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir.

2- Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 (ondört) iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketi ile en altta belirtilen depo adresimize iade edebilirsiniz.

3- Ürünler mutlak surette açılmamış ve kullanılmamış orijinal kutu veya ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir. Ürünün orijinal kutusu zarar görmüş ise, iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün orijnal kutusu mutlaka başka bir ambalajla korunarak gönderilmelidir.

4- www.aromatcsessence.com’dan almış olduğunuz ürünler mağazalarımıza iade edilememektedir ve mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

5- İade etmek istediğiniz ürünleri, faturanın arka yüzünde bulunan iade formunu doldurup, iade paketine ekleyerek (iade formu ürünün orijinal kutusu üzerine yapıştırılmamalıdır) bize gönderebilirsiniz. Müşterilerimiz ürünü kendisine teslim edildiği şekilde iade etmekle yükümlüdür.

6- Gelen ürün iade personelleri tarafından incelenir. Natural Çözümler Kozmetik Ltd. Şti. adına yetkili personeller üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecek ve tarafınıza ürün aynı haliyle geri gönderilecektir.

7- İade onaylandığında, yasal süre olan 10 (on) iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza veya siparişi havale ile vermişseniz belirteceğiniz hesap numarasına iade edilir. 10 (on) iş günlük iade süresi, Aromatic Essence’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

8- İadesi kabul edilen ürünler için istenildiği halde yerine almak istediğiniz ürünler varsa fark ödemesi ve kargo masrafı tarafınızdan ödendikten sonra ürün gönderimi gerçekleşecektir.

9- İndirimdeki ürünlerde hiç bir şekilde iade veya değişiklik yoktur.

Aromatics Essence İnternet Satış Birimi

Yenidoğan Mah. Ufuk Cad. No:110/E Sancaktepe / İstanbul