ÜRÜN KATEGORİLERİMİZ

Güzellik & SPA

Sağlıklı yaşam kategorisi bedenen, ruhen ve sosyal yönden bütünsel iyilik durumunu sağlayan ürünleri kapsar. Bireysel seçimlerimiz, davranışlarımız, yaşam tarzlarımız ile kendi sorumluluğumuzda sağlıklı yaşamın sürekliliğini sağlamış oluruz. Biz de burada size bütünsel sağlıklı yaşamı destekleyen ürünleri özenle seçerek beğeninize sunuyoruz.

GÜZELLİK & SPA

Cilt Temizleyiciler

Temizlik, tüm cilt bakım rutinin ilk adımıdır. Yüzün sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez etkin bir şekilde temizlenmesi, sağlıklı ve parlak bir cildin temelidir. Bitkisel içeriklerin gücünden yararlandığınızda, cildinizi temizlerken yatıştırıcı ve besleyici bir şekilde arındırırsınız, bu da cildinize doğal ışıltılı bir görünüm sağlar. Organik ve doğal temizleyiciler, cildi daha sonraki adımlar için hazırlarken makyajı ve kirleri nazikçe temizler.
GÜZELLİK & SPA

Hidrosoller

Hidrosoller, aromaterapi için bitki materyalinin buhar veya hidro-damıtma işlemi sırasında birlikte üretilen yoğunlaştırılmış sudur. Hidrosoller ve uçucu yağlar benzer terapötik özelliklere sahiptir. Damıtılmış su yaklaşık %0,2 oranında uçucu yağ içerirken, aynı zamanda uçucu yağda bulunmayan bitkinin suda çözünen tedavi edici bileşenlerini de içerir. Bununla birlikte, hidrosoller çok daha az konsantredir. Kokuları, uçucu yağ muadillerine kıyasla çok daha hafif ve daha incedir. Ayrıca yüksek su içeriği nedeniyle çok naziktirler ve herhangi bir seyreltme yapmadan doğrudan cilde uygulanabilirler. Hidrosoller, doğal tonik ve yüz misti, saç veya vücut spreyi, çamaşır/yastık spreyi olarak, maske ve kremlerde içerik olarak kullanılabilir.
GÜZELLİK & SPA

Tonerler

Temel olarak tonerler cildin PH dengesini geri kazanmaya ve cildin nem seviyelerini artırmaya yardımcı olur. Daha parlak ve daha eşit tonlu bir cilt için ilk temizliğinizden sonra gözeneklerde kalan makyaj, kir parçacıkları ve fazla yağ kalıntılarını nazikçe temizler. Peeling ve maskeleme uygulamalarından sonra yatıştırır ve tazeler. Cildi sonraki cilt bakım rutinlerine hazırlamaya yardımcı olur. Serum ve nemlendiricinizden önce bir toner kullanmak, daha iyi nüfuz etmelerini sağlayacaktır.
GÜZELLİK & SPA

Bakım Serumları

Serumlar, günlük cilt bakım rutininizin en önemli aşamalarından biridir ve güçlü içerikleri doğrudan cilde ulaştırmak için cilt temizliğinden sonra ve nemlendirmeden önce uygulanması gereken yüksek konsantrasyonlu cilt bakım ürünleridir. Güzel cildin anahtarı doğru serumu seçmekte yatar. Serumlar besleyici ve nemlendirici özellikler açısından zengindir ve kuru cildi dengelemekten çevresel stres faktörlerine karşı korumaya ve hasarlı cilt görünümünü azaltmaya kadar her konuda yardımcı olabilir.
GÜZELLİK & SPA

Yüz Maskesi

GÜZELLİK & SPA

Göz Çevresi Bakımı

GÜZELLİK & SPA

Selulit Ürünleri