Gösterilen sonuç sayısı: 7

Filitre
Görünüm 9 24 36

H06 Sore Muscles

67,00
"Sore Muscles", kullanımı açısından çoğu yağdan çok daha hafif bir ağrı kesici yağ çeşididir. Pek çok yağ karışımı, nane ve keklik üzümü gibi çok güçlü yağlar kullanır ki bu bazıları için çok rahatsız edici olabilir. Karışımı, terapötik faydaları dengelemek için zerdeçal dokunuşları ile avrupa çamı çeşitleri, derin orman alman papatyası ve lavantanın çok hafif bir karışımıdır. 2-10 yaş arası çocuklarda da az miktarda dikkatli olarak kullanılabilir. İçindekiler: Ardıç Yağı (Juniperus communis), Lavanta Yağı (Lavandula angustifolia), Norveç Ladin Yağı (Picea abies), Zerdeçal Yağı (Curcuma longa), Alman Papatya Yağı (Matricaria Chamomilla)

H01 Women Blend

70,00
"Women Blend", her ne kadar kokusu herkes tarafından beğenilse de özellikle kadınlar için özel günlerinde hormonal dengeye yardım sağlamak için tasarlanmış son derece yüksek kaliteli bir karışımdır. İçindekiler: Adaçayı Yağı (Salvia Sclarea), Lavanta Yağı (Lavandula angustifolia), İspanyol Mercanköşk Yağı (Thymus mastichina), Civanperçemi yağı (Achillea millefolium), Tatlı Rezene Yağı (Foeniculum vulgare var.dulce)

M04 Anxiety Ease

65,00
"Anxiety Ease", kafanızda ve vücut kaslarındaki gerilimi gevşetmek ve hafifletmek için tasarlanmış bir yağ karışımıdır. Yoğun bir gün sonrası için mükemmel panzehirdir. Stresli geçirdiğiniz gün sonrası oluşan ağrıyan kaslarınızı gevşetme, migren ve genel sağlık için de faydalıdır. Sağlık bilincine sahip her birey için mükemmel bir karışımdır. İçindekiler: Lavandin (Lavandula Hybrida), Nane (Mentha Piperita), Keklik üzümü (Gaultheria Procumbens), Frankincense (Boswellia Serrata), Mercanköşk (Thymus mastichina), İspanyol biberiye (Rosmarinus officinalis)

M03 Peace

66,00
"Peace", bedeni ve zihni sakinleştirmek için mükemmel bir karışımdır. Karışım, huzurlu eğilimlere güzel bir şekilde katkıda bulunan zengin ve yumuşak bir aromaya sahiptir. Rahatlamak ve tatlı aromasının tadını çıkarmak isteyenler için şiddetle tavsiye edilir. İçindekiler: Mandalina Yağı (Citrus reticulata blanco var tangerina), Portakal Yağı (Citrus Sinensis), Ylang Ylang Yağı (Cananga Odorata), Paçuli Yağı (Pogostemon Cablin), Alman Papatya Yağı (Matricaria Chamomilla)

M02 Alive

66,00
"Alive", beden ve zihni berraklaştırmak ve canlandırmak için mükemmel bir karışımdır. Enerjiye ihtiyaç duyanlar için şiddetle tavsiye edilir. İçindekiler: Rosmarinus officinalis (Biberiye) Yağı, Juniperus communis (Ardıç Çilek) Yağı, Juniperus communis (Ardıç İğnesi) Yağı, Abies Alba (Gümüş Göknar İğnesi) Yağı, Cymbopogon flexuosus (Limon Otu) Yağı, Syzygium aromaticum (Karanfil) Yağı, Myristica fragrans (Küçük Hindistan Cevizi) Yağı, Piper Nigrum (Karabiber) Yağı

H04 Immune Support

66,00
"Immune Support", bağışıklık sistemini uyarmak ve savunmanıza çok ihtiyaç duyulan desteği vermek için tasarlanmış son derece terapötik uçucu yağların özel olarak formüle edilmiş bir karışımıdır. İçindekiler: Limon Yağı (Citrus limonum), Buhur Yağı (Boswellia Carterii), Palmarosa Yağı (Cymbopogon martinii), Copaiba Yağı (Copaifera Officinalis), Petitrain Yağı (Citrus bigaradia), Dereotu Yağı (Anethum graveolens)

H05 Bed Time

68,00
"Bedtime", rahatlamak ve sakinleşmek isteyen bireyler için uykuya yardımcı olmak için mükemmel bir karışımdır. Son derece yatıştırıcı olan bu yağ, rahatlamak için şakaklarınıza masaj yapılabilir veya saf karışımı difüzörünüzle dinlendirici bir gece uykusu için odanıza yayılabilir . Çok rahatlatıcıdır.