Ultrasonik Aromaterapi Difüzörü, bir sıvının (genellikle su) yüzeyinin altında küçük bir diskin çok hızlı bir hızda titreşmesine neden olmak için elektronik frekansları kullanır. Bu ultrasonik titreşimler uçucu yağı küçük mikropartiküller halinde parçalayarak yağın ince bir buğu içinde dağılmasını sağlar. Bu küçük parçacıklar, vücut, zihin ve ruh üzerinde daha büyük bir terapötik etki için akciğerler tarafından daha kolay emilir. Soluma ile bu parçacıklar, beyinin limbik sisteme kolaylıkla ulaşır.

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Kenar Çubuğu

Dream Sky Ultrasonik Aroma Çocuk Difüzörü

Çocuklar için DREAM SKY difüzörümüzle huzurlu bir uyku ortamı yaratın. Yıldızlı gökyüzü deseninin gece lambası projektörü hayranlık uyandırıyor, huzur hissi veriyor ve karanlıkta dahi bebekleri ve küçük çocukları rahatlatıyor. Uçucu yağın difüzyonuyla birleştirilen gece lambası projektörü, çocukların uykuya dalmasına yardımcı olmak için maksimum fayda sağlayacaktır.

Sand Storm Ultrasonik Aroma Difüzör

SEVDİĞİNİZ BİR KOKU İLE SAĞLIKLI YAŞAM Seramik Sanatsal Ultrasonik Aromaterapi Difüzörü ile aromaterapi deneyimi. Ultrasonik difüzyon özelliği, uçucu yağların faydalı moleküler yapısının bütünlüğünü sağlar ve sağlıklı bir şekilde vücuda nüfuziyeti kolaylaştırır. Göz alıcı seramik difüzörün şık tasarımı, onu her odada kullanımınız için mükemmel seçenek haline getirir. Aromaterapi difüzörü, en sevdiğiniz uçucu yağları masanızda, yatağınızın yanında veya başka herhangi bir küçük alana yaymanıza olanak tanır. Ürün Boyutu: D95 X H260 mm Malzemesi:      Seramik/PP/ABS