100% SAF & DOĞAL ÜRÜNLER

Aromaterapi Kategorileri

Tamamen doğal yollarla çıkarılan tıbbi ve aromatik bitkilerden elde edilen uçucu ve sabit yağlar, ekstratlar ve karışımların ruh, beden ve ciltteki rahatlatıcı ve iyileştirici gücü ile tanışın.

Uçucu Yağlar (61)

Hidrosol (1)

Yüz Maskesi (6)

Masaj Taşları (13)

Bitki Ekstratı & Vitamin (44)

DİFÜZÖRLER (11)

Ambalaj Çözümleri (42)

“Kalitenin, müşteri memnuniyeti için en önemli faktör olduğunu biliyoruz.”
-Aromatics Essence “Global Sourcing Team”
Bu bilinç içerisinde firmamız sizlere güzel ülkemizden ve dünyanın dört bir yanından tedarik ettiğimiz güvenilir ve kalitesi sürdürülebilir ürünleri temin etmek için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.
NON-GMO

NON-GMO

LAB-TESTED

LAB TESTED

PARABEN-FREE

PARABEN FREE

vegan

100% VEGAN

CURUELTY-FREE

CRUELTY FREE

Natural-beauty
Doğal yağ ve içeriklerle cilt bakımını keşfedin.

Tüm ürünlerimiz, 100% doğal ve bitkilerin çeşitli kısımlarının soğuk sıkım veya buhar distilasyonu ile elde edilen taşıyıcı ve uçucu yağlarının karışımları ve iyileştirici etkilerini arttırmak için eklenen bitkisel vitamin ve ekstratlar ile zengilnleştirilmesi ile oluşturulmuş bakım yağları, serumlar, tonik olarak kullanabileceğiniz hidrosoller, maskeler ve aksesuarlarından oluşmaktadır.

Cilt Bakım
Ürünleri

Vücut Bakım
Ürünleri

Saç Bakım
Ürünleri

Uçucu Yağlar

Güncel hayatınızda yaşadığınız duygusal dalgalanmaları uçucu yağlar ile düzenleyin.

Bitkisel içerikli
doğal hammaddeler.

Kişisel veya ticari formüllerinizde kullanabileceğiniz tamamı doğal bitkisel içerikli hammaddelerimize hem toptan hem de perakende fiyatlarıyla buradan ulaşabilirsiniz.

AMBALAJ ÇÖZÜMLERİ

Toptan Ambalaj

Profesyoneller ve kişisel kullanıcılar için oluşturduğunuz formüllerinizi koyabileceğiniz, tekli ve çoklu şekilde satın alabileceğiniz plastik ve cam şişeler, damlalıklar, krem kavanozları, spreyler ve kapaklar...
Ambalaj Çözümleri
AROMATERAPİ BİLGİ MERKEZİ

Blog Yazılarımız

Sayfamızdaki blog yazılarıyla sizleri aromaterapinin sağlıklı yaşam için ne kadar önemli olduğunu anlatıp hızlıca kendinizin yapabileceği tariflerle de sağlıklı yaşamı destelemeyi istedik.
SOSYAL MEDYA

Instagram Sayfamız

Aromaterapi ve ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak, sağlıklı yaşam tariflerimize göz atmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.
HEMEN ÖDÜL DAMLA KAZANIN

Mail Listemize Katılın

Üye olur olmaz hemen ödül damla kazanın ve alışverişlerinizde kullanmaya başlayın.

HER YERDEN DAMLA KAZANIN

Ödül Damla Nedir?

Ödül damla sistemi siz alışveriş yaparken, beğendiğiniz yazılarımızı okurken, tariflerimizi not alırken ve arkadaşlarınıza tavsiye ederken bizim sizlere sunduğumuz bir ödül sistemidir.